W Uroczystość Bożego Ciała, 4 czerwca, dziękowaliśmy Bogu za dar Eucharystii i prosiliśmy Chrystusa Eucharystycznego o błogosławieństwo i pokój dla całego świata. Po mszy Świętej o godz. 10.00 wyruszyła procesja Eucharystyczna ulicami Osiedla Kolejarzy. Ołtarze Dowiedz się więcej…
POGŁĘBIANIE WIĘZI Z MISTRZEM – Zawierzyć siebie Bogu … 31.05.2026 R. „Zawierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu, On sam będzie działał”.Księga Psalmów 37, 5. Zawierzyć siebie Bogu to coś więcej niż poprosić o pomoc. Dowiedz się więcej…