1. Dzisiaj pod hasłem: „Wspólnota słuchająca i ewangelizująca” rozpoczynamy XIII Tydzień Wychowania, który jest zaproszeniem do modlitwy za dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców. Starajmy się ofiarować w tej intencji zarówno nasze osobiste modlitwy, jak i codzienną adorację
 2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.00 – spotkanie rodziców i dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii Świętej.
 3. W bieżącym tygodniu obchodzimy:
  • w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła
  • w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w piątek wspomnienie MNP Bolesnej
 4. Rycerze Kolumba zapraszają na katechezy dla mężczyzn połączone z modlitwą i adoracją do Chojnickiej Bazyliki w każdą II środę miesiąca o godz. 19.00. Pierwsza katecheza odbędzie się 13 września.
 5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 6. W najbliższy piątek 15 września kandydaci do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej zgromadzą się na wieczornej Mszy Świętej. Po Mszy świętej będą oddawać wypełnione deklaracje i odbierać tzw. indeksy. Obecność obowiązkowa.
 7. W sobotę różaniec prowadzi VIII Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W przyszłą niedzielę, 17 września, w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę przypada dzień pamięci i modlitwy za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na wschodzie.
 9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”