1. Dzisiaj o godz. 10.00 odbędzie się błogosławieństwo różańców dla dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii Św.
  2. Przez cały październik codziennie o godz. 17.15 w naszym kościele odbywają się Nabożeństwa Różańcowe.
  3. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Można rezerwować intencje Mszy Świętych na rok 2024. W miarę możliwości prosimy aby rezerwacji dokonywać w godzinach urzędowania biura parafialnego, a w zakrystii – w dni powszednie.
  6. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  7. Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum informuje, iż 15, 22, oraz 29 października po Mszach Św. w ramach tzw. Akcji „Znicz” będzie można nabyć rozprowadzane przez wolontariuszy znicze. Dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Aniołowo. W imieniu Pacjentów dziękujemy za każdą formę wsparcia.
  8. Parafia p.w. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela zaprasza małżeństwa na. „WIECZORY DLA MAŁŻONKÓW”, które pozwolą zgłębić istotne tematy związane z tworzeniem dobrych i pięknych relacji małżeńskich. Szczegóły na plakacie.
  9. Za tydzień obchodzimy 23. Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”